cable-tidy
packshot1tidy_wire1tidy_wire2tidy_wire3tidy_wire4cable tidy

Организатор за Кабли (Cable Tidy)

990 MKD

Уште само 2 на залиха

Средете го хаосот со каблите во вашиот дом.

Опис на Производот

Сите ние ја сакаме најновата технологија, но не и нередот од кабли што доаѓа со неа. Не можете да негирате – заплетените кабли претставуваат вистинска главоболка. Но, сега постои брилијантен нов начин да се ослободите од овој метеж засекогаш. Тоа е неверојатниот Cable Tidy .

Генијален изум кој инстантно го подобрува изгледот на вашиот дом.

Користете го Cable Tidy за вашиот Телевизор, видео и ДВД.. Музичкиот систем … Компјутерот и печатарот… Телефоните и факсот
Едноставен за користење.
Соберете ги вашите кабли, споете ги заедно и поставете ги во Cable Tidy.

Cable Tidy може да го користите повторно и повторно.
И може да го пресечете во должина која што сакате. Екстремно флексибилен, ама супер цврст. Ќе ги заштити вашите кабли од домашни миленици. И ќе ви помогне да ги заштитите вашите деца од електрика. Дури и чистењето ќе биде полесно.
Овој извонреден производ е достапен во сребрена и црна боја и претставува брилијантен нов начин инстантно да го подобрите изгледот на вашиот дом. Ослободете  се од нередот од каблите засекогаш.

 

 

1 СЕТ Cable Tidy се состои од

  • супер цврсто флексибилно црево за кабли
  • апаратче за вметнување на каблите

Додатни информации

Боја

Бела, Црна

Рецензии

Сеуште нема рецензии

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават рецензија.

Pin It on Pinterest

Share This

Отсега нашите производи може да ги нарачате преку NAMA.mk