slimming-pants
0617mock up Slim Pantsslimming pantsTight1Tight2TIght3Tight5

Мидер Хулахопки (SLIMMING PANTS)

Во моментов производот го нема на залиха.

Затегнете ги вашите облини со помош на овој неверојатен производ.

Опис на Производот

Со Slimming Pants можете да изггледате повитки! Без диета, без лекови, без напорен фитнес и дефинитивно без трикови. Едноставно облечете ги слиминг пантс со што веднаш ќе ја поправите вашата линија. Овој фантастичен производ е внимателно дизајниран за да ви овозможи подобрување на изгледот токму на оние места каде што тоа ви е  најпотребно.Slimming Pants ќе стори вашето тело да изгледа повитко и поцврсто – без оглед на вашите години и линија.

 

Slimming Pants ќе ви овозможат инстантно да го намалите вашиот обем. Без оглед на вашата возраст и линија, можете да изгледате послаби и во форма, без гладување или напорно вежбање…

 

Одлични се и за избегнување на лините на гаќичките што може да се познаваат под облеката. Освен тоа, потпората што ја пружаат Slimming Pants може да помогне и кај лица со проширени вени.

 

Slimming Pants се достапни во боја на кожата и во црна боја. Двете бои ги има во големина од Sдо XXL. За инстантно постигнување на подобра линија, јавете се веднаш.

Додатни информации

Големина

S, M, L, XL

Рецензии

Сеуште нема рецензии

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават рецензија.

Pin It on Pinterest

Share This

Отсега нашите производи може да ги нарачате преку NAMA.mk