magic-eraser
Cleaning frying panCutting Magic EraserMagic Eraser packshot 2me

Магичен Сунѓер (MAGIC ERASER)

490 MKD

На залиха

Отстранување на отпечатоци и траги без употреба на средства за чистење.

Опис на Производот

Откријте го неверојатниот Magic Eraser од ТВ Шоп, револуционерен пронајдок во областа на чистењето. Magic Eraser е ефективно решение за отстранување тврдокорни, подолготрајни отпечатоци и траги без употреба на средства за чистење. Брзо и едноставно. Можете да ги отстраните скоро сите наталожени отпечатоци на било која површина, за еден миг.

Отстранете го бигорот од деловите во бањата. Славините ќе ви сјаат како нови. Употребете го Magic Eraser на плочки и површина со плочки, на дрвени површини, пвц површини, дури и на тапети. Ќе посакате да го употребувате насекаде.  Дамките од креон ги снемувa за еден момент. И сето тоа без да остави траги и без употреба на средства за чистење. Дури и етикетите кои се многу тешки за отстранување. Magic Eraser ги отстранува со леснотија.

Навлажнете го сунѓерот, исцедете го вишокот вода и се е подготвено за употреба. Пресечете ја од големиот сунѓер големината која ви е потребна. Забришете и дамката ќе исчезне. Идеално е за отстранување скоро на секоја дамка во домаќинството. Ослободете се од отпечатоците од прсти и маснотија на вратата од фрижидерот. Пресечете го парчето во потребната големина и најтврдокорните дамки не ќе можат да се спротистават на моќта на Magic Eraser.

Дури и ова стара тава со овие наталожени дамки ќе се претвори во нова со помош на Magic Eraser. Исплакнете го и повтоно е подготвен за употреба. Овој сунѓер со мала површина(во форма на квадрат) е навистина неверојатен. Морате да го употребите за да поверувате! Magic Eraser едноставно Изненадува.

Рецензии

Сеуште нема рецензии

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават рецензија.

Pin It on Pinterest

Share This

Отсега нашите производи може да ги нарачате преку NAMA.mk