magic-clothes-brush
MCB_Pic_04MCB_Pic_06MCB_Pack_1MCB_Pack_2

Магична Четка (Magic Clothes Brush)

590 MKD

На залиха

Собира парчиња од текстил, конец, трошки и влакна – едноставно магично.

Опис на Производот

Сакате да изгледате добро за состанокот … но нее! Вашиот најубав костим е покриен со трошки, конци и влакна.. Ви ја претставуваме Magic Clothes Brush. Брз и едноставен сенаменски отстранувач. Без тешкотија собира парчиња од текстил, конец, трошки и влакна – правејќи ги вашите алишта беспрекорно чисти. Едноставно поставете ја Magic Clothes Brush во правец на стрелката и специјално дизајнираниот материјал почнува со работа.

Чистењето на Magic Clothes Brush е неверојатно едноставно. Сите парчиња од текстил, конец, трошки и влакна се собираат во специјалната комора и лесно се отстрануваат.

За да ја користите Magic Clothes Brush со вашата лева рака, едноставно завртете го копчето на другата страна. Magic Clothes Brush не е наменета само за облека. Користете го на вашиот кауч, тапацирани столици … завеси.. … перници … Дури и во вашиот автомобил. Доколку имате домашен миленик, тогаш Magic Clothes Brush мора да го имате. Користете ја Magic Clothes Brush да исчистите по вашето милениче. Ги собира влакната од вашата облека, мебел, дури и тепихот!

Не дозволувајте малите нешта да ви го расипат денот. Искоренете ги сите парчиња од текстил, конец, трошки и влакна од вашиот живот. Дозволете Magic Clothes Brush да ви помогне и вашиот дом ќе изгледа одлично.

Рецензии

Сеуште нема рецензии

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават рецензија.

Pin It on Pinterest

Share This

Отсега нашите производи може да ги нарачате преку NAMA.mk