touch-lights Акција!
touch lights 021 (dark)1 (soft)1 dark And Soft12 (hand)3 (study soft)3a (study – bright)3b (Study dark and soft)4 (no plug need)5 UFO (touch)5 UFO all off5 UFO’s 2 on6 Batteriestouch lights

Светилки на Допир (TOUCH LIGHTS)

1190 MKD 595 MKD

На залиха

За секаде каде што е потребна светлина на допир.

Опис на Производот

 

 

 

 

Уморни сте од одење во темница за да го најдете вклучувачот за струја? Со сензационалните Тач Лајтс овие денoви се минато. Ова неверојатно откритие ви овозможува да имате светлина кога и да е и каде  ви е потребно. Лесно и трајно, со батерии , Тач Лајтс е идеално решение за сите темни места во вашиот дом. Поставете ги Тач Лајтс на креденецот, едноставно допрете ги  и ќе имате повеќе од доволно светлина. Оставете светлина на скалите навечер или во собата на децата ако тие се плашат од темница.

 

Тач Лајтс  немаат електрични врски, така што нема да имате проблеми со инсталација. Целосно се безбедни и можат да ви заштедат пари. Тач Лајтс се прекрасни  ако имате прекини во струјата. Со еден допир и вашиот проблем е решен.

 

Држете ги Тач Лајтс блиску до креветот така што ќе ви овозможува доволно светлина за да читате без да го вознемирувате вашиот партнер кој спие. Осветлете ја вашата градина, земете ги кога кампувате, ставете една светилка  во футролата на вашиот автомобил за дополнителна илуминација. Тач Лајтс се вистински производ за секаде. Совршени се за гаражи, визби, за алати, кампување како и сите други места каде светлината ви е секогаш потребна. Запомнете! Има неверојатно многу варијации во употребата на Тач Лајтс.

 

Осветлете ја вашата градина…земете ги на кампување…ставете ги покрај креветот…во детската соба… на скалите… во визбите….вашиот автомобил… или вашиот камп.

Рецензии

Сеуште нема рецензии

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават рецензија.

Pin It on Pinterest

Share This

Отсега нашите производи може да ги нарачате преку NAMA.mk