halogen-oven Акција!
halogen 2halogen 3halogen 4halogen 5halogen 6halogen 7halogen 8halogen 9halogen 12halogen 14halogen 16halogen 18halogen 19halogen17

Халогенска Рерна (HALOGEN OVEN)

6990 MKD 2796 MKD

На залиха

Печете брзо и ефикасно со халогенската рерна, која дури и самата се чисти.

Опис на Производот

Нарачајте на:

https://nama.mk/proizvod/halogenska-rerna-halogen-oven/

 

Ова е брилијантен нов начин да готвите побрзо, со задоволство и полесно од било кога. Ова е фантастичната Халогенска рерна. Тајната е во фантастичниот Халогенски елемент. Се загрева скоро инстантно и научно е докажано дека готви многу побрзо од конвенционална рерна. За разлика од микрорерните, со Халогенската рерна, секогаш храната ќе биде со природен изглед и вкус. И бидејќи ја гледате храната додека се приготвува, секогаш ќе ја печете до перфекција.

 

Халогенската рерна доаѓа со термо-отпорна основа и две подлоги така што можете да готвите на две нивоа истовремено. Безбедно можете да готвите и со фолија – идеално за секакви рецепти. Компактна е да ја сместите било каде на вашата работна површина… и преносна да ја земете со себе.
Најдобро од се, можете да кажете збогум на една од најлошите работи во домаќинството – ЧИСТЕЊЕ НА РЕРНАТА. Халогенската Рерна може сама да се чисти – Неверојатно!!! Само наместете на опцијата за автоматско чистење и оставете ја рерната сама да се исчисти. .

 

Исто така и маснотиите се цедат на страна – идеално за здрава исхрана. Има вграден моќен мотор, така што топлината се дистрибуира брзо и рамномерно.

 

 

1 СЕТ Halogen Oven се состои од:

  • главна единица
  • стаклена рерна
  • термо-отпорна основа
  • две подлоги
  • прикладен држач за храна

 

Рецензии

Сеуште нема рецензии

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават рецензија.

Pin It on Pinterest

Share This

Отсега нашите производи може да ги нарачате преку NAMA.mk