LED-torch
LED TORCH50209LED TORCH1LED TORCH2LED TORCH3LED TORCH4

ЛЕД Светилка (LED Torch)

990 MKD

На залиха

Нормална светилка ќе изгасне само после два часа, но LED Torch трае најмалку 20 часа.

Опис на Производот

 

Ви ја претставуваме фантастичната LED Torch. од ТВ ШОП. Светилка со трајни ламбички кои прават батериите да траат до десет пати повеќе. Ја најдовте вашата светилка, но нее… батериите повторно се истрошени. Но не повеќе. Фантастичната  LED Torch користи стандардни батерии…но ги прави да траат повеќе од 20 часа континуирано користење… тоа се неверојатни десет пати повеќе од обичните светилки.

 

LED Torch има пет ламбички, кои емитираат неверојатно многу светлина со малку енергија. Новата посветла LED Torch со бескрајно трајни ламбички прави батериите да траат до десет пати повеќе. Скоро сите луксузни автомобили денес ја користат LED технологијата во светлата. Сега и вие со ова супериорна светилка можете да уживате исто така.

 

Откако ќе ги искусите бенефициите на LED Torch, никогаш повеќе нема да користите стандардна светилка. Стилското и цврсто алуминиумско куќиште ја прави  LED Torch водоотпорна, отпорна на удар и супер цврста. Понекогаш се појавува брилијантна нова идеја на која едноставно не можете да и одолеете.

 

Тајната е во LED, светло емитерски диоди. Тие користат само една десетинка од енергијата што ја користат стандардните ламбички. Нормална светилка ќе изгасне само после два часа, но LED Torch трае најмалку 20 часа. Светилка која е посветла и трае десет пати повеќе.

Рецензии

Сеуште нема рецензии

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават рецензија.

Pin It on Pinterest

Share This

Отсега нашите производи може да ги нарачате преку NAMA.mk