wonder-wipers
Wet ScreenBlue HeadlampInstruct1Instruct2Instruct3Instruct4Instruct5Packshot

Чудесни Бришачи (WONDER WIPERS)

990 MKD

На залиха

Универзални бришачи од најквалитетен природен каучук.

Опис на Производот

Кога возите по лоши временски услови мора да бидете сигурни дека вашиот автомобил е подготвен за задачата. И најважниот дел од безбедното возење по неповолни временски услови е да можете да гледате јасно каде возите. Wonder Wipers се револуционерни нови бришачи со повеке реси на краевите…. …за да бидете сигурни, без разлика на времето дека имате совршен поглед преку стаклото на вашиот автомобил. Нема удирање и мачкање што е најчест проблем со стандардните бришачи. Wonder wipers можат да се употребат на двете страни од вашиот автомобил.

Wonder Wipers лесно се подесуваат на вашиот автомобил и се универзални. Само отстранете ги старите бришачи, намалете ја големината и поставете го вашиот нов сет Wonder Wipers.

Бидејќи можете да ги сечете на парчиња, тие се погодни бришачи и за предните светла исто така. Универзалната усогласеност значи дека не мора да трошите време за барање низ збунувачките листи за да ги најдете вистинските бришачи за вашиот автомобил. Веднаш ќе ја забележате разликата.  Системот од повеке реси значајно ќе го подобри бришењето, а кога е суво, Wonder Wipers ќе ви помогнат да ги исчистите и најизвалканите шофершајбни.

Wonder Wipers се произведени од највисоко квалитетен природен каучук, што значи дека се екстремно трајни и  овозможуваат супериорна изведба.

1 СЕТ Wonder Wipers се состои од:

  • Два супер-квалитетни бришачи. Изработени од природен каучук со повеќе реси на краевите.

Рецензии

Сеуште нема рецензии

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават рецензија.

Pin It on Pinterest

Share This

Отсега нашите производи може да ги нарачате преку NAMA.mk