glamour-eyes Акција!
GE_69_close_upGE_product 01GE_product 05

Гламурозни Очи (Glamour Eyes)

1490 MKD 521 MKD

На залиха

Дозволете вашите очи да зборуваат

и направете го првиот впечаток  со Glamour Eyes.

Опис на Производот

Нарачајте на:

https://nama.mk/proizvod/glamurozni-ochi-glamour-eyes/

 

 

 

Девојките  се упорни…

За добар изглед би направиле се.

Ви го претставуваме Glamour Eyes од ТВ ШОП.
Мазниот и компактен загревачки извиткувач на трепки.

Ќе го промени обликот на вашите трепки и ќе направи

вашите очи да изгледаат сензационално.

Glamour Eyes  се загрева ултра брзо и е подготвен

за употреба за само 60 секунди.

Вештиот   дизајн на чешлање и заштитен елемент

прави вашите трепки да бидат загреани

и тоа со потполна безбедност.

Прецизниот и елегантен дизајн на Glamour Eyes

е прилично едноставен за употреба.

Само прочешлајте ги  и најмалите трепки за

3 секунди ќе изгледаат неверојатно.

Ако можете да користите маскара, тогаш ќе

можете да го користите и Glamour Eyes.

Навистина ќе ја забележите разликата и  бидете

сигурни дека и другите ќе го забележат тоа.

Glamour Eyes ќе им даде на вашите трепки тотално

природна извиеност која долго трае и тоа без

залепување, притискање или  извиткување.

Виткањето ќе ги раздели и продолжи вашите трепки

и ќе им даде  извитканост,густина и зголемен

изглед на вашите трепки.

Glamour Eyes е супер пренослив, можете да го носите

во вашата мејк-уп чанта или ранец

и доаѓа со оваа  велвет чанта за носење

Рецензии

Сеуште нема рецензии

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават рецензија.

Pin It on Pinterest

Share This

Отсега нашите производи може да ги нарачате преку NAMA.mk