beauty-trimmer Акција!
Beauty TrimmerBT_pack11BTaccessory2towel-finger

Мини Брич на Батерија (Beauty Trimmer)

1490 MKD 1290 MKD

На залиха

Со Бјути Тример, отстранувањето на влакната е едноставно и безболно.

Опис на Производот

Секој од нас мора да се справи со несаканите влакна понекогаш. А посетувањето салон може да биде несоодветно и скапо да ве чини. Но, со Бјути Тример, отстранувањето на влакната е едноставно и безболно.

Бјути Тример може нежно да ги отстрани влакната на брадата…делот на усните… вегите…стомакот…нозете или стопалата. Исто така погоден е и за машките. Посебно за носот, ушињата или образите.

Витката линија на Бјути Тример е многу понежна од жилетите. Употребата на жилет е како влечење на остар нож низ вашата кожа. Не е чудно што често предизвикува иритации или рани. Бјути Тример е поинаков. Употребува две високи-брзини за израмнување и нема да предизвика вашите влакна да бидат погусти или потемни.

Со стил и приспособливост, Бјути Тример беше голем хит во Америка. Сега и вие го имате исто така.  Модерен е и мал така што можете да го носите насекаде.

1 СЕТ Beauty Trimmer се состои од:

  • велвет ташна за носење
  • штитник за вегите
  • четка за чистење
  • батерија

Рецензии

Сеуште нема рецензии

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават рецензија.

Pin It on Pinterest

Share This

Отсега нашите производи може да ги нарачате преку NAMA.mk